Bilder Conny Nyström, blandteknik, spretiga träd
Signerad och daterad 1971 på passepartout.
Slutar om 7 timmar 32 minuter
Slutar om 7 timmar 32 minuter
Slutar om 7 timmar 32 minuter
Slutar om 7 timmar 32 minuter
Slutar om 7 timmar 32 minuter
Slutar om 7 timmar 32 minuter