Bilder Mattallrikar, 10 st, "Peking", Arvid Ekberg, Gustafsberg, 1800/1900-tal.
Diameter: 23,5 cm.
Bruksslitage, ställvis kraftigare. Nagg, krackeleringar m,m.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK