Bilder Hummerbestick, 16 st, trÀ/rostfritt stÄl, 1900-talets andra hÀlft.
LĂ€ngd: 18,5 cm.
Bruksskick.
VĂ€rdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
SkÄne
VĂ€rdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
SkÄne