Bilder Glas, 4st, Kerttu Nurminen, Iittala.
Höjd: 13,5 cm.
Bruksskick. Repor, maskindiskade.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK