Bilder Wiwi Möller-Lindquist, olja på duk, monogramsignerad.
Rammått: 55,5x47 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 32 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 54 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK