Auktioner Konst & Grafik Brevpress, Lennart Nissmar, Studio Åhus, signerad och daterad 1989.

Bilder Brevpress, Lennart Nissmar, Studio Åhus, signerad och daterad 1989.

Brevpress, Lennart Nissmar, Studio Åhus, signerad och daterad 1989.

50 SEK

Värdering: 50 SEK

Höjd: 8 cm.

Smärre bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Parti tavlor, bonader och ramar, största mått 43x32 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Signerad olja på duk, "Vinedigmotiv" mått 40 x 45 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

N.Neilsen olja på duk, "Marint motiv", mått 50 x 70 cm

Värdering: 50

Bud: 110 SEK

Tryck på duk, 2 st.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK