Bilder Brevpress, Lennart Nissmar, Studio Åhus, signerad och daterad 1989.
Höjd: 8 cm.
Smärre bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 110 SEK