Bilder Stig Hertzman-Ericson, olja på duk, signerad

Stig Hertzman-Ericson, olja på duk, signerad

750 SEK

Värdering: 50 SEK

Rammått: 58x49 cm.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Brevpress, Lennart Nissmar, Studio Åhus, signerad och daterad 1989.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Ivar Arosenius, efter, tryck, 10 planscher med 18 bilder i färg.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 27 minuter

Tavlor 5 st Kanvas, bl.a trädmotiv största mått 130 cm x 36 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Tavlor 5 st Kanvas bl.a Fyr, största mått 80 cm x 80 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK