Bilder Stig Hertzman-Ericson, olja på duk, signerad
Rammått: 58x49 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 27 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK