Bilder Per Gummesson, olja på duk, signerad.
Rammått: 43x63 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK
Slutar om 2 timmar 20 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 3 timmar 1 minut
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 3 timmar 23 minuter