Bilder Diverse asiatiskt, 11 delar, mest porslin.
Störst diameter: 23 cm.
Bruksskick. Lagningar och nagg på tallrikar (se bilder).
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK