Auktioner Båtar & Tillbehör Barometer, glas/mässing, 1900/2000-tal.

Bilder Barometer, glas/mässing, 1900/2000-tal.

Barometer, glas/mässing, 1900/2000-tal.

1 månad 12 timmar 43 minuter

2024-04-21 20:46

100 SEK

Värdering: 50 SEK

Diameter: 22 cm.

Smärre slitage.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Flöten, 2 st, glas.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 dagar