Bilder Brevlåda, metall, Posten, 1900-talets andra hälft.
Höjd: 48 cm.
Längd: 33 cm.
Bredd: 16 cm.
Bruksskick.
Slutar om 15 timmar 1 minut
Slutar om 5 dagar
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 10 dagar