Bilder HENRI MATISSE, stilleben, färglittografi.

HENRI MATISSE, stilleben, färglittografi.

14 timmar 7 minuter

2023-02-05 20:18

300 SEK

Utropspris: 50 SEK

*vägg

Västerviks Auktionsbyrå AB

Lunnargatan 22
593 62 Västervik

service@vasterviks-auktionsbyra.com
Tel: 0490-189 53

*vägg

Utrop: 50 SEK

Bud: 300 SEK

Slutar om 14 timmar 7 minuter

OIDENTFIFIERAD KONSTNÄR, blandteknik.

36x44 T4

Utrop: 50 SEK

Bud: 50 SEK

Slutar om 14 timmar 8 minuter

OIDENTFIFIERAD KONSTNÄR, etsning, fiskeläger.

30x45 T5

Utrop: 50 SEK

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 timmar 9 minuter

OIDENTIFIER TAVLA, stilleben 1800-tal.

89x70 *T14

Utrop: 50 SEK

Bud: 150 SEK

Slutar om 14 timmar 11 minuter