Bilder REDSKAP
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 950 SEK
MATBORD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:73x 90x 120cm + 2st utdragbara skivor 35cm/st (slitage, fläckar)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK