Bilder REDSKAP

REDSKAP

300 SEK

Värdering: 100 SEK

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

STOLAR 6st, Sörheim, Norge, 1960-70 tal, klädda i konstskinn, valnöt. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 950 SEK

MATBORD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:73x 90x 120cm + 2st utdragbara skivor 35cm/st (slitage, fläckar)

Värdering: -

Bud: 550 SEK

BELYSNINGS RESERV, militärlåda med 4st Stormlyktor Optimus 1200, skärmar, reservdelar. H:44x 40x 61cm (bruksslitage, någon buckla, ärg på lyktor förekommer)

Värdering: -

Bud: 4 500 SEK

KARMSTOL, "Napoli" Kjell Hall och Bjarne Stave, Møre Lenestolfabrikk, Ørstavik, 1900 talets mitt. (slitage, skador på klädsel, fläckar)

Värdering: -

Bud: 4 500 SEK

Slutar om 7 minuter