Auktioner Speglar SPEGEL, rokokostil, bronserad, 1900-tal

Bilder SPEGEL, rokokostil, bronserad, 1900-tal

SPEGEL, rokokostil, bronserad, 1900-tal

350 SEK

Värdering: 500 SEK

Infällt sidoglas, ca 85 x 43 cm

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 4 timmar 33 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 6 timmar 14 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 timmar 15 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 16 minuter