Bilder FERRUCIO LAVIANI, taklampa, "Fly", Kartell, Italien

FERRUCIO LAVIANI, taklampa, "Fly", Kartell, Italien

Värdering: 500 SEK

Vit plast, en ljuspunkt, diameter ca 50 cm

Karl Steiner Figuriner porslin Wallendorf Tyskland 1900-tal (2 st)

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Stig Lindberg Skål Unik Stengods 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910–1986), tusch och akvarell, signerad och daterad 1972

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Christian Thomsen figuriner Royal Copenhagen 1900-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 450 SEK