Bilder NISSE ZETTERBERG (1910–1986), tusch och akvarell, signerad och daterad 1972
"Vid sjön Aspen", bladstorlek ca 16,5 x 26,5 cm
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 5 timmar 47 minuter
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Slutar om 5 timmar 48 minuter
Slutar om 5 timmar 49 minuter