Bilder ARMBAND, 18k guld, 1930-/40-tal, vikt ca 113,5 g
Fantasilänk, stämplar 18k, längd 18,5 cm, bredd 26 mm
Värdering: 30 000 SEK
Högsta bud:Bud: 31 000 SEK
Slutar om 2 timmar 36 minuter
Värdering: 10 000 SEK
Högsta bud:Bud: 10 000 SEK
Slutar om 2 timmar 37 minuter
Slutar om 2 timmar 38 minuter