Bilder Ringmått, Diamantmätare, förstoringlupp m.fl.

Ringmått, Diamantmätare, förstoringlupp m.fl.

450 SEK

Värdering: - SEK

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

BRANDBIL batteridriven Linemar Toys Japan 50-tal L:32 cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK

FLYTTBIL plåt Made in Japan 50/60-tal L:26 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

DUMPER plåt Made in Japan L:26 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 125 SEK

UPPSATSSKÅL med strutvas. Rörstrand 18/1900 tal. Krackeleringar och missfärgning förekommer. H: 38 cm.

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 7 minuter