Bilder Gunhild Andersson, etsning, kvinna plockar äpplen
Signerad och numrerad 9/10.
Slutar om 1 timme
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 000 SEK
Slutar om 1 timme 1 minut
Slutar om 1 timme 1 minut