Auktioner Konst & Grafik Iris Rönnqvist, blandteknik, kvinna med fåglar

Bilder Iris Rönnqvist, blandteknik, kvinna med fåglar

Iris Rönnqvist, blandteknik, kvinna med fåglar

100 SEK

Värdering: - SEK

Signerad. Utan ram.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

DIVERSE

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 46 minuter

BADKAR

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 3 timmar 47 minuter

Gungstol. ASKO, Finland, 1950-talet.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 timmar 9 minuter

ORIENTMATTA, sannolikt Keshan, 1900-/2000-tal

Värdering: 6 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 5 timmar 10 minuter