Bilder Pehr Eklund, olja på pannå, signerad, 53x45 cm
Pehr Eklund, olja på pannå, signerad, 53x45 cm
Pehr Eklund, olja på pannå, motiv med kusthedar, signerad, daterad 1936, mått med ram ca 53 x 45 cm