Bilder Pehr Eklund, olja på pannå, signerad, 53x45 cm

Pehr Eklund, olja på pannå, signerad, 53x45 cm

100 SEK

Värdering: 400 SEK

Pehr Eklund, olja på pannå, motiv med kusthedar, signerad, daterad 1936, mått med ram ca 53 x 45 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

KAMERA, KLÄMMA &SPARGRISAR Gris i keramik L:18 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

POTTSKÅP

Värdering: -

Bud: 225 SEK

BYSTER paret, parian H:23 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

RELIEF "FÅGLAR I TRÄD" KRUKMAKARGÅRDEN, KARLSKOGA

Värdering: -

Bud: 450 SEK