Bilder John Börén, olja på duk, signerad, 90x102 cm

John Börén, olja på duk, signerad, 90x102 cm

750 SEK

Värdering: 300 SEK

John Börén, olja på duk, signerad, mått med ram 90x102 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Taklampor, orange plast, 2st

Värdering: -

Bud: 220 SEK

LENCO L75 "VINYLSPELARE"

Värdering: -

Bud: 700 SEK

SERVISPORSLIN "SVENSKA SLOTT" RÖRSTRAND

Värdering: -

Bud: 1 300 SEK

JOSEF FRANK "GOLVLAMPA 2148" FIRMA SVENSKT TENN

Värdering: -

Bud: 3 300 SEK