Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 87x73 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, motiv med två kvinnor som bakar, signerad Bruno -47, mått med ram 87x73 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK