Bilder Hildegard Falk, olja på duk, signerad, 42x49 cm
Hildegard Falk, olja på duk, motiv med två barn i förgrunden, signerad, 42x49 cm med ram
Slutar om 8 timmar 31 minuter
Slutar om 8 timmar 38 minuter
Slutar om 8 timmar 39 minuter