Bilder Hans-Agne Jakobsson, golvlampa, G154

Hans-Agne Jakobsson, golvlampa, G154

350 SEK

Värdering: 800 SEK

Hans-Agne Jakobsson, golvlampa, G154, brunlackerad metall, höjd 107 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Gustav Becker, väggklocka, lodregulator, sent 1800-tal

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Fun City, Classic, damcykel, 3 växlar

Värdering: -

Bud: 340 SEK

Kenneth Bergenblad, Dux, stolar, 1980-tal, 5st

Värdering: -

Bud: 540 SEK

Burton Reproductions Ltd, England, skrivbyrå med överskåp/vitrin, 1900-talets andra hälft

Värdering: -

Bud: 120 SEK