Auktioner Möbler SKÅP/SKÄNK

Bilder SKÅP/SKÄNK

SKÅP/SKÄNK

1 månad 4 dagar

2024-04-21 18:14

1000 SEK

Värdering: - SEK

Fanerad med lövträ, 1930,40-tal, mittdel med sekretär, åldersrelaterat slitage, undre mittendörr upplåst men går ej att låsa, H.113, B.168, Dj.45 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

PLATT-TV Philips 47" med tv-bänk i metall. H:52x 73x 50cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR Paret, Harbo, justerbara, hopvikbara. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 650 SEK

BARNSKOTTKÄRRA i plåt.

Värdering: -

Bud: 90 SEK

BÄNK 1900 talets första hälft. H:44x 130x 22cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK