Bilder SKÅP/SKÄNK
SKÅP/SKÄNK
Fanerad med lövträ, 1930,40-tal, mittdel med sekretär, åldersrelaterat slitage, undre mittendörr upplåst men går ej att låsa, H.113, B.168, Dj.45 cm. (vån1)
14 timmar
650 SEK
15 timmar
200 SEK