Bilder SKÅP/SKÄNK
Fanerad med lövträ, 1930,40-tal, mittdel med sekretär, åldersrelaterat slitage, undre mittendörr upplåst men går ej att låsa, H.113, B.168, Dj.45 cm. (vån1)
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 56 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 7 timmar 58 minuter