Auktioner Konst & Grafik Julius Paulsen, olja på duk, trädgård vid gavel

Bilder Julius Paulsen, olja på duk, trädgård vid gavel

Julius Paulsen, olja på duk, trädgård vid gavel

280 SEK

Värdering: - SEK

Monogramsignerad J.P.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Snurrlampa.

Värdering: -

Bud: 380 SEK

Ångermanland

Stort parti GARN. ca 4.5kg.

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Tavla.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ångermanland

Figurin, tupp.

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Ångermanland