Bilder Carolina Alotus, litografi, blomma
Signerad och numrerad 7/90.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 12 timmar 38 minuter
Signerad och numrerad 7/90.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK