Bilder Alexius Huber, optiskt koncept, reliefkomposition i ädelstål
Signerad och numrerad 90/325.
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Signerad och numrerad 90/325.
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK