Bilder Skeppsklocka Gotthardt
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Oljemålning Oidentifierad konstnär. Signerad, England, Semmon Cove, Cornwall. Olja på pannå, 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x49 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK