Bilder Armlänsstol, John Widdicomb
1900-tal, Rokokostil, plakettmärkt, klädd med textil av Ted Baker, smärre bruksslitage, smuts.
Slutar om 5 timmar 1 minut
Slutar om 5 timmar 1 minut