Bilder Skrivbyrå, England
1800-talets början, mahogny med intarsia, fötter i form av lejontassar, 4 utdragslådor, 113 x 52 cm, höjd 92 cm, smärre bruksslitage.
Slutar om 3 timmar 25 minuter
Slutar om 3 timmar 25 minuter