Bilder Litografi, Bengt Olson
Med dedikation till Heidi Broström, signerad, bildmått 65 x 45 cm. spricka i glas.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 15 timmar 1 minut
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 15 timmar 1 minut