Bilder Litografi, Bengt Olson
Med dedikation till Heidi Broström, signerad, bildmått 54 x 45 cm.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK