Bilder Hurts, Joe Colombo, Husqvarna
Italien, 1900-talets andra hälft. Plast, 38 x 38 cm, höjd 71 cm, bruksslitage. märkt Husqvarna.
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 18 timmar 15 minuter