Bilder Takmålning, 1700-tal
Allegorisk motiv, uppfodrad, åldersrelaterat slitage, 300 x 225 cm
Slutar om 2 timmar 5 minuter
Slutar om 2 timmar 5 minuter
Slutar om 2 timmar 5 minuter
Slutar om 2 timmar 5 minuter
Slutar om 2 timmar 5 minuter
Slutar om 2 timmar 5 minuter