Auktioner Konst & Grafik Takmålning, 1700-tal

Bilder Takmålning, 1700-tal

Takmålning, 1700-tal

7000 SEK

Värdering: - SEK

Allegorisk motiv, uppfodrad, åldersrelaterat slitage, 300 x 225 cm

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

REDSKAP 5st. L:178cm längsta

Värdering: -

Bud: 60 SEK

OLJEFAT Mobil. H:88cm D:58cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

STOLAR 6st, 18-1900 tal. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 250 SEK

OLJEFAT Mobil. H:88cm D:58cm

Värdering: -

Bud: 80 SEK