Bilder Takmålning, 1700-tal
Allegorisk motiv, uppfodrad, åldersrelaterat slitage, 300 x 225 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 timmar 56 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 6 timmar 58 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Slutar om 7 timmar