Bilder 2 Hinkar/spannar. Emaljerad plåt, Polen.
Största mäter ca: 30cm hög & 29,5cm i diam.
Bruksslitage, emaljskador, bulor, rost.
Slutar om 5 timmar 35 minuter
Slutar om 5 timmar 35 minuter