Auktioner Möbler PIEDESTAL, rokokostil, 1900-tal.

Bilder PIEDESTAL, rokokostil, 1900-tal.

PIEDESTAL, rokokostil, 1900-tal.

1 månad 2 dagar

2024-04-21 17:56

80 SEK

Värdering: 20 SEK

Valnöt. Diameter 37, höjd 80.

Slitage samt spricka.

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

65. Äldre snurrpall / orgelpall/ pianostol

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 10 timmar 34 minuter

3. 3st vitmålade stolar

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Stockholm

Slutar om 10 timmar 42 minuter

50. Vit / Blå pall

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

88. Litet vardagsrumsbord m. vit skiva

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 10 timmar 43 minuter