Auktioner Möbler SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

Bilder SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

1 månad 2 dagar

2024-04-21 17:57

20 SEK

Värdering: 20 SEK

Intarsiadekor. Längd 70, djup 45, höjd 85.

Slitage.

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

65. Äldre snurrpall / orgelpall/ pianostol

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 9 timmar 30 minuter

3. 3st vitmålade stolar

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Stockholm

Slutar om 9 timmar 38 minuter

50. Vit / Blå pall

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 9 timmar 38 minuter

88. Litet vardagsrumsbord m. vit skiva

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Stockholm

Slutar om 9 timmar 39 minuter