Auktioner Speglar SPEGEL, 1900/2000-tal.

Bilder SPEGEL, 1900/2000-tal.

SPEGEL, 1900/2000-tal.

1 månad 15 timmar 45 minuter

2024-04-21 18:55

125 SEK

Värdering: 20 SEK

Bronserad. 77x62.

Slitage.

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

SPEGEL, Empire, förgylld & bronserad, 1800-talets första hälft, Sverige, kvicksilverfolierat glas

Värdering: 100

Bud: 1 600 SEK

SPEGEL, empire, bronserad, förgylld, 1800-tal

Värdering: 100

Bud: 500 SEK

SPEGEL, Empire, Nordeuropa, 1800-tal, facetterat glas

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

SPEGEL, 1860-tal, empire, troligen originalglas, bronserad och bemålad

Värdering: 100

Bud: 800 SEK