Bilder Oidentifierad konstnär , olja på pannå, otydligt signerad, daterad -50.

Oidentifierad konstnär , olja på pannå, otydligt signerad, daterad -50.

125 SEK

Värdering: 50 SEK

Rammått: 35,5x43 cm.

Smärre ytslitage.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Olja på duk, 1800-tal, mått 50x42 cm

Värdering: 50

Bud: 550 SEK

Slutar om 21 timmar 12 minuter

Ardy Strüwer, litografi mått 59 x 71 cm

Värdering: 50

Bud: 375 SEK

Slutar om 21 timmar 21 minuter

Stefan Igelström, "Svärmeri vid Siljan", litografi, mått 75 x 99 cm

Värdering: 50

Bud: 425 SEK

Slutar om 21 timmar 30 minuter

Karin Borgström, olja på duk, "Blomsterstilleben" mått 63 x 72 cm

Värdering: 50

Bud: 90 SEK

Slutar om 21 timmar 32 minuter