Bilder Oidentifierad konstnär , olja på pannå, otydligt signerad, daterad -50.
Rammått: 35,5x43 cm.
Smärre ytslitage.
Slutar om 21 timmar 12 minuter
Slutar om 21 timmar 21 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 425 SEK
Slutar om 21 timmar 30 minuter