Bilder Olja på duk, 1800-tal, mått 50x42 cm
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 110 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 110 SEK