Bilder Spegel med guldförgylld ram
![](https://storage.googleapis.com/lulea-auktionsverk.appspot.com/objects/e4414dec-0ade-486b-bb9f-14cba00ed624_1200x1200.jpeg)
![](https://auktion.se/storage/8293/luleå-uppdaterad.png)
![](https://storage.googleapis.com/lulea-auktionsverk.appspot.com/objects/e4414dec-0ade-486b-bb9f-14cba00ed624_1200x1200.jpeg)
Beskrivning
Product options
Liknande objekt
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Östergötland
Slutar om 7 timmar 24 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Östergötland
Slutar om 7 timmar 26 minuter