Bilder SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Förgylld och bronserad, dekor av rosor, fasettslipat spegelglas, 79 x 59 cm
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 5 timmar 46 minuter
Slutar om 5 timmar 46 minuter