Bilder ARTHUR PERCY, olja på pannå, signerad
Sommarlandskap med stenmur, ca 36 x 44 cm
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 1 timme 31 minuter
Värdering: 700 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 1 timme 33 minuter
Slutar om 1 timme 35 minuter