Bilder LAGE HELLMAN, olja på duk, signerad och daterad 62
Geometrisk komposition, ca 38 x 71 cm
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 3 timmar 39 minuter
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Slutar om 3 timmar 39 minuter
Slutar om 3 timmar 41 minuter