Auktioner Speglar SPEGEL, bronserad, 1900-/2000-tal

Bilder SPEGEL, bronserad, 1900-/2000-tal

SPEGEL, bronserad, 1900-/2000-tal

200 SEK

Värdering: 400 SEK

Oval form, ca 81 x 60 cm

Detta är ett test

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Göteborg

Slutar om 5 timmar 59 minuter

STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 timmar 40 minuter

Palldolly

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 timmar 41 minuter

Gjutjärnsgavel till trädgårdsbänk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 41 minuter