Auktioner Möbler Pall, 1900-talets första hälft

Bilder Pall, 1900-talets första hälft

Pall, 1900-talets första hälft

100 SEK

Värdering: - SEK

Fast stoppad sits.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

PLÅTLÅDA 9*43*29 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Polermaskin.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Ångermanland

Tänger.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Ångermanland

Serigrafi Roy Lichtenstein (1923-1997), USA. Guild Hall, East Hampton, 1974, ej signerad, Silkscreen, reproduktion efter målningen Landscape, oramat löst blad. Silkscreen. Bladets mått: 81x86,5

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK