Bilder Kandelabrar tenn, 1 par, signerad Ollers 1936

Kandelabrar tenn, 1 par, signerad Ollers 1936

350 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Mormorsur silver, herrur Lagonda, fickursfodral

Värdering: 150

Bud: 150 SEK

Norrbotten

VÄGGTELEFON BD 370, Telegrafverkets verkstad, Nynäshamn. 1920/30-tal

Värdering: -

Bud: 125 SEK

SYSKRIN PÅ BENSTÄLLNING

Värdering: -

Bud: 150 SEK

2st globlampor

Värdering: 150

Bud: 150 SEK

Norrbotten