Bilder Bengt Landin, "Ålkistan", litografi nr 27/150, signerad.
Med passepartout. Oramad.
Mått blad: 45x59,5.
Slutar om 3 timmar 33 minuter
Slutar om 3 timmar 35 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Slutar om 3 timmar 37 minuter